INTERAKTYWNA KURSOKSIĄŻKA

Znajdź przyczynę napadów jedzenia

Dzięki interaktywnej kursoksiążce, nauczysz się panować nad napadami jedzenia oraz poznasz aspekty żywieniowe przydatne w łagodzeniu napadów objadania się.

Jeżeli na jakiekolwiek pytanie odpowiedziałaś ,,Tak'' to jesteś we właściwym dla Ciebie miejscu.

Przygotowałam dla ciebie kurs, który pomoże Ci zrozumieć i skończyć z napadami jedzenia
  • Zrozumiesz skąd tak na prawdę biorą się napady objadania.
  • Przeanalizujesz swoją historię krok po kroku.
  • Znajdziesz swoje potrzeby i nauczysz się na nie odpowiadać.
  • Dowiesz się jak napełniać swoje zasoby.
  • Jedzenie stanie się tylko jedzeniem.
  • Odzyskasz swoje dawne zainteresowania i znajdziesz czas na coś innego niż myśli o jedzeniu.
  • Po kilku tygodniach będziesz mniej się objadać.
  • Będziesz miała zrobione plany A i B na wypadek napadu jedzenia.

Już po kilku tygodniach zmniejszysz napady jedzenia

Odzyskasz wewnętrzny spokój i swoje pasje

Jedzenie stanie się neutralne

Zaczniesz słuchać swoich potrzeb

Co konkretnie znajdziesz w kursoksiążce?

Pozbycie się napadów jedzenia się jest możliwe nawet jeżeli:

Ta kursoksiążka pomoże Ci znaleźć balans oraz da narzędzia do odkrycia przyczyny, tak abyś nie musiała być na kolejnej diecie, która tylko wzmocni napady objadania się.

Tak może się stać, że Twoja masa ciała wzrośnie, jeżeli jesteś w niedowadze lub Twój organizm jest nieodżywiony. Natomiast jeżeli Twoja masa ciała wahała się na każdej diecie to bardzo możliwe, że w trakcie uzupełniania kursoksiążki masa ciała unormuje się. Pamiętaj, żeby nie pomijać ćwiczeń i uzupełniać wszystko po kolei. Każde ćwiczenie jest przeanalizowane i dobrane w takiej kolejności, abyś miała jak najlepsze rezultaty. Zaczniesz odkrywać swoje potrzeby  słuchać siebie co unormuje napady objadania się.

Kursoksiążka to inwestycja w Twój komfort życia (129 zł regularna cena). Zastanów się ile wydajesz na pojedyncze epizody napadów objadania się i pomnóż to przez częstotliwość występowania w tygodniu, a następnie w miesiącu. Dodaj do tego wszystkie diety i detoksy.

Jeżeli wcześniej bazowałaś na zewnętrznych sygnałach, liczyłaś kalorie, Twoje zapotrzebowanie kaloryczne nie przekraczało 1500kcal, jadłaś marchewki zamiast czekoladki, na którą miałaś ochotę i uważałaś, że jesteś ,,zdyscyplinowana”, wszystko po to by odrobić napad jedzenia…. To w tej kursoksiążce na pewno takiej techniki nie znajdziesz – to tylko nasilana napady objadania się. 

Nie masz czym się martwić, standardowa konsultacja trwa 60 minut co 2 tygodnie. Tu wystarczy, że poświęcisz 10-15 minut w tygodniu na przerobienie ćwiczeń z danego rozdziału.

Nie martw się zadbałam o to. W ciągu1 1 miesiąca od kupna kursu dostaniesz ode mnie kilka maili motywacyjnych i wspierających, w których będę się dzieliła z Tobą dodatkowymi przemyśleniami. Chcę, abyś skorzystała z tego kursu jak najwięcej.

Pamiętaj, że napad jedzenia to nie porażka, tylko próba naprawy tego co jest rozregulowane. W kursoksiążce zachęcam Cię do bilansowania i elastyczności posiłków. Tak, abyś żyła bez ,,zakazów” i ,,nakazów”. Kursoksiążka nie ma na celu tego, abyś objadała się słodyczami i chipsami, jej celem jest, abyś nauczyła się jeść na nowo i zadbała o swoje potrzeby w innej formie niż objadanie się.

Ta kursoksiążka nie jest dla wszystkich

Kup ją jeżeli:

Masz już dosyć napadów jedzenia i chcesz w końcu zacząć pracować inaczej z problemem.

Jesteś gotowa, aby zaopiekować się swoimi potrzebami.

Chcesz nauczyć się elastyczności i wyjść ze sztywnych założeń dietetycznych.

nie sprawdzi się jeżeli:

Nie masz problemu z jedzeniem, jesz regularnie, umiesz bilansować posiłki, a jedzenie nie zajmuje Ci głowy 24/7.

Szukasz kolejnego kursu o odchudzaniu oraz nie dopuszczasz myśli, że Twoja masa ciała może się unormować.

Spodziewasz się rad co zrobić, żeby schudnąć, oczekujesz gotowych rozwiązań bez włożenia pracy w kursoksiążkę.

Wyobraź sobie, że

Oglądasz swój ulubiony serial, wychodzisz ze znajomymi lub po prostu bierzesz ciepłą kąpiel. Tylko tyle i aż tyle, całkiem inne niż dotychczas. Nie masz poczucia wstydu, frustracji. Napełnia Cię ulga i komfort, że możesz zjeść co chcesz i nie skończy się to napadem jedzenia.

Nie boisz się wyjść do restauracji, ufasz swojemu ciału, bo masz racjonalne podejście do żywienia. Kalorie przestają być Twoim wrogiem.

Bo jedzenie, to tylko jedzenie. Dzięki temu, że nauczyłaś się odżywiać swój organizm i zrobiłaś to – nie ciągnie Cię tak do słodkiego. Zobaczyłaś jakie potrzeby stoją za jedzeniem i odpowiedziałaś na nie w inny sposób niż jedzenie. Masz kontrolę nad jedzeniem.

Liczyłaś kiedyś ile wydajesz na napady objadania się? Dolicz do tego jeszcze naruszenie psychiczne i fizyczne (wzdęcia, zgaga, wymioty, nadmierna aktywność fizyczna, przelewanie w brzuchu, napady złości z głodu). 

Skąd wiem, że ta kursoksiążka Ci pomoże?
Bo są w niej zawarte ćwiczenia i merytoryka, którą prowadzę na konsultacjach indywidualnych.

Ta sama wiedza jest dostępna teraz dla Ciebie w formie kursoksiążki 24/7.
W znacznie niższej cenie niż pojedyncza konsultacja indywidualna.

Gotowa na zmianę? 

Cena 129zł

Kto prowadzi kurs?

Nazywam się Katarzyna Sobolewska, jestem psychodietetyczką i dietetyczką

Psychodietetyką zajmuję się od czasu moich pierwszych studiów.

Ukończyłam studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz staż psychodietetyczny w Instytucie Psychodietetyki. Dodatkowo jestem absolwentką dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Żywienia Człowieka.

Sama nie tak dawno byłam w podobnej sytuacji, zmagałam się z dietami, głodówkami i obsesją na punkcie wagi i jedzenia.

To czego się nauczyłam to to, że moja zaburzona relacja z jedzeniem, nie dotyczyła TYLKO jedzenia…. Wynikała z niezaspokojonych potrzeb, braku pewności siebie oraz życia na autopilocie. Moim celem jest teraz pomóc TOBIE przezwyciężyć zaburzoną relację z odżywianiem i uporządkować przekonania na temat jedzenia.

Tak żebyś z satysfakcją i bez napadu jedzenia zjadła kawałek czekolady.

×

Koszyk