Poznaj mnie bliżej

Ukończyłam studia z dietetyki na SGGW w Warszawie, na Wydziale Nauk o Żywności. Po obronie, wychodząc dumnie z dyplomem, wiedziałam, że czegoś mi brakuje, tylko nie do końca wiedziałam czego. Wiedza, którą zdobyłam na studiach była z zakresu żywienia. A ja cały czas zastanawiałam się, co mogę wiedzieć więcej o mechanizmach jedzenia, nie tylko pod kątem niedoborów i chorób.

Jak się później okazało tym brakującym ogniwem był staż z psychodietetyki w Instytucie Psychodietetyki. Dodatkowo od października tego roku zaczęłam studia podyplomowe z psychodietetyki we Wrocławiu na uczelni SWPS.

Swoją wiedzę doskonale dzięki książkom, szkoleniom i badaniom naukowym. Ogromne doświadczenie zdobywam także dzięki spotkaniom z Wami. Za każdą nową osobą kryje się osobista historia, która z problemu przeradza się w pracę nad postrzeganiem siebie i swojego ciała.

Jeżeli odchudzanie miałoby być tak proste, jak o tym mówią, to nikt nie miałby problemu i nie szukałby ciągłych rozwiązań.

Prowadzę podcast na Spotify i YouTube o tytule ,,odWagi, nie musi być idealnie!”. W podcaście poruszam kwestie zmiany podejścia do aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia i ogólnej diety. Dowiesz się, jak wyjść z autopilota i co sprzyja napadom jedzenia.

Jestem w tym wszystkim sobą, a dietetyka jest moją największą pasją, którą spełniam na co dzień. Mam świetnych ludzi dookoła siebie i życie, w którym już nie ma mowy o odmawianiu sobie jedzenia na poczet wyglądu.

Całkiem niedawno opisałam moją historię związaną z jedzeniem.
>>> Przeczytaj wpis na moim blogu