Koktajle propłodnościowe

Wsparcie w przygotowaniu do ciąży

Do ciąży warto przygotować się już na 3 miesiące przed staraniami. Foliany, witamina C, antyoksydanty, białko i zdrowe tłuszcze – tego właśnie potrzebujesz i to znajdziesz w dwóch częściach E-BOOKA.

Jeżeli na jakiekolwiek pytanie odpowiedziałaś ,,Tak'' to
te e-booki są dla Ciebie.

Bez nazwy (Baner (amerykański, rozmiar M, w poziomie))
Bez nazwy (Baner (amerykański, rozmiar M, w poziomie)) (1)

Foliany są istotne podczas przygotowań do ciąży, ponieważ odgrywają kluczową rolę w rozwoju układu nerwowego u płodu, zwłaszcza w początkowych fazach ciąży.  Niedobór folianów może prowadzić do poważnych wad rozwojowych u dziecka, takich jak wady cewy nerwowej. 

Natomiast antyoksydanty, takie jak witamina C i E, pomagają chronić komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym, co może być szczególnie istotne podczas przygotowań do ciąży, ponieważ pomaga to w utrzymaniu zdrowia zarówno matki jak i dziecka.

Inozytol, znany także jako witamina B8, odgrywa istotną rolę w zdrowiu reprodukcyjnym i wsparciu ciąży. Badania sugerują, że inozytol może pomóc w regulacji cyklu menstruacyjnego i poprawie jakości komórek jajowych, co może zwiększyć szanse na poczęcie. Ponadto inozytol może mieć korzystny wpływ na zdrowie metaboliczne, co jest istotne w przypadku kobiet z zaburzeniami insulinooporności, które mogą mieć wpływ na płodność.

Co konkretnie znajdziesz w dwóch e-bookach?

CZĘŚĆ 1

CZĘŚĆ 2

DLA KOGO SĄ TE E-BOOKI?

jeżeli:

Nie wiesz jak łączyć i dobierać składniki odżywcze, aby Twój organizm czerpał z tego jak najwięcej.

Chcesz odżywić organizm podczas przygotowania do ciąży.

Chcesz załagodzić PMS i zacząć regulować cykle.

Po prostu chcesz zdrowo się odżywiać i wspierać organizm, nie tylko by zajść w ciąże.

To jak najbardzieje-booki są dla ciebie

Dowiesz się jak łączyć ze sobą owoce, warzywa z pozostałymi składnikami, tak aby czerpać z nich jak najwięcej korzyści.

Poznasz moc jaką dają oleje w łagodzeniu objawów PMS i nieregularnych cykli.

Zaczniesz dostarczać dla swojego ciała niezbędnych składników odżywczych tak, aby nie żyło w ciągłym stresie.

19.00 zł
,,25 koktajli propłodnościowych cz.1''
25 koktajli 

 W e-booku znajdziesz zielone i żółte koktajle, dzięki którym zadbasz o podaż folianów i energii. Dowiesz się jakie oleje warto włączyć do diety oraz co daje witamina C podczas starań. Poznasz też przepis na wieczorny relaksujący koktajl.

19.00 zł
,,25 koktajli propłodnościowych cz.2''
25 koktajli 

 W e-booku znajdziesz fioletowe, różowe i czerwone koktajle, dzięki którym zadbasz o podaż żelaza, antyoksydantów oraz inozytolu. Dowiesz się jak poprawić wchłanianie żelaza. Poznasz przepis na dostarczenie inozytolu i magnezu.

35 zł
pakiet ,,25 koktajli propłodnościowych''
50 koktajli 

 Kompleksowe odżywienie Twojego organizmu oraz całościowe wsparcie w przygotowaniach do ciąży i regulacji cyklu. Połączenie folianów, witaminy C, antyoksydantów, zdrowych tłuszczy i białka. Wsparcie dla Twojej płodności i energii w ciągu dnia. 

Nazywam się Katarzyna Sobolewska, jestem psychodietetyczką i dietetyczką.

Ukończyłam studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz staż psychodietetyczny w Instytucie Psychodietetyki. Dodatkowo jestem absolwentką dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Żywienia Człowieka.

Na co dzień pomagam kobietom chcącym zajść w ciąże i tym z zaburzeniami hormonalnymi.

W swojej praktyce uwzględniam fazy cyklu i dopasowuje je do codziennych diet i aktywności fizycznej. Stawiam na odżywienie organizmu i wysycenie go tym czego potrzebuje Twój organizm, aby był płodny.

Tak żebyś jadła zdrowo, ale i odżywczo!

Najczęściej zadawane pytania

Tak! Jak najbardziej tak. Podczas stosowania antykoncepcji powstaje wiele niedoborów w tym niedobory kwasu foliowego i witamin z grupy B.

Tak, zawarte w nich składniki odżywcze były tak dobierane, aby jak najbardziej wysycić organizm tym czego potrzebuje podczas starań.

Tak, koktajle wspierają wytwarzanie owulacji więc jak najbardziej tu się przydadzą.

Tak, każdy koktajl ma podaną ilość kalorii, białka, węglowodanów i tłuszczy.

Odżywienie organizmu jest podstawą, a owulacja jest nie tylko potrzebna do zajścia w ciąże. Dzięki niej wiadomo, że Twój organizm prawidłowo funkcjonuje.

Tak, jak najbardziej. 50% materiału genetycznego pochodzi od taty więc jak najbardziej warto robić od razu dwie porcje :).

Od razu po realizacji płatności, e-book pojawi się na Twoim mailu w postaci pliku PDF

Tak, jeżeli chcesz zamienić posiłek koktajlem wybierz ten z większą zawartością białka.

×

Koszyk